PROLJETNE PRIPREME NK TRAMOŠNICA




Na prvom prozivnom sastanku kluba, održanom 1.2.2015., aktualna uprava kluba je predočila vrlo dobre rezultate natjecanja u jesnjem dijelu u prvoj nogometnoj ligi Posavske županije. Istaknuto je otežano obezbjeđenje novca za namirenje troškova funkcioniranja i natjecanja kluba, tako da je klub 2014. godinu završio bez dugovanja prema ekipi ali je znatan novac obezbjeđen iz pozajmica pojedinaca sa obvezom vraćanja.

Sastanak su vodili članovi uprave : Ivo Bošnjak, Mato Šokčević,Iliija Lučić (Kalais) i Đuro Bošković, uz nazočnost i sudjelovanje Stijepe Bošnjaka ( Bufalo ) i Ilije Jurkića.
Predočeno je otežano obezbjeđenje finansijskih sredstava potrebnih za funkcioniranje kluba, dogovoreno smanjenje naknada treneru i igračima za proljetni dio , te određen termin početka priprema za proljetni dio natjecanja. Natjecateljski proljetni dio sezone 2014/2015 počinje 15.3.2015.

U lošim vremenskim uvjetima, klub je počeo pripreme ,gdje je osim kondicionih i taktičkih priprema predviđeno i odigravanje 3 pripremne prijateljske utakmice . U dosadašnjim pripremnim utakmicama, klub je pokazao zadovoljavajuću pripremljenost, te se i u proljetnom dijelu realno očekuje dobar plasman i očuvanje respektabilnog renomea.

Uprava kluba je po dogovorenim uvjetima za naredni period izdala klubski restoran na stadionu na upotrebu i upravljanje Milanu Latiću.

Kao i do sada najveći dio operativnih poslova očekuje Matu Šokčevića, Đuru Boškovića, Jozu Katića, Iliju Lučića i Niku Mikulića . Za dio poslova na obezbjeđenju novca će se najviše pobrinuti predsjednik kluba , naši predstavnici izvršne i političke vlasti u RS i FBiH, klubovi i udruge tramošnjana u inozemstvu, naši gospodarstvenici i fizičke osobe.

Ove godine se navršava 10 godina uspješnog natjecanja kluba u Županijskim ligama, u kojima klub postiže najznačajnije rezultate u svojoj dugododišnjoj povijesti Od presudnog značaja za postojanje i funkcioniranje kluba je obezbjeđenje novca za namirenje troškova za to. Zbog važnosti postojanja kluba za žitelje Tramošnica,kako bi se obezbijedio minimum potrebnih finansijskih uvjeta , potreban je angažman svih.

Tadija Leutar,dipl.ing.str.

Pogledajte fotografije s priprema NK Tramošnice